Omschrijving
Deze zeer charmante VRIJSTAANDE WONING (bouwjaar 1922) kenmerkt zich door de centrale en groene ligging nabij alle dagelijkse voorzieningen, uitvalswegen en NS-station, het zeer royale parkachtige perceel van maar liefst 2285m2, het ruim bemeten woonoppervlakte van 171m2 en de situering direct grenzend aan een buitenplaats. De woning is vanwege de aantrekkelijke architectuur niet voor niets een gemeentelijk monument.
LOCATIE
De woning grenst direct aan BUITENPLAATS NIEUW BEERSCHOTEN waarvan het ooit als portierswoning deel van uit maakte. Deze buitenplaats is onderdeel van de Stichtse Lustwarande. De kopers van buitenplaatsen in de 19e eeuw waren aanvankelijk Utrechtse families of Utrechtse takken van Amsterdamse en van oorsprong Vlaamse families.
De grote groei in het aantal buitenplaatsen was onder andere vanwege de goede bereikbaarheid met verharde wegen en tram- en spoorwegen en de mode van de Engelse landschapsstijl met slingerpaden en doorkijkjes. En dat is heden ten dage nog steeds het geval.
De woning is gelegen op 600 meter van het NS station Driebergen-Zeist, heeft op nog geen 100 meter een bushalte met verbindingen naar Zeist, Utrecht en bijvoorbeeld Arnhem en is gesitueerd op ca. 1.3km van de oprit naar de Snelweg (A-12). Tevens is de woning op ca. 2 km gelegen van het centrum van Zeist met alle dagelijkse voorzieningen zoals restaurants, theater, bioscoop, Slot Zeist en winkels. Het winkelcentrum Kerckebosch, met een aantrekkelijk winkelaanbod en gratis parkeren, is op 1,3km afstand. Uitgestrekte wandelbossen, een middelbare school (De Breul) en een hockeyclub (Phoenix) bevinden zich op loopafstand. Kortom: de woning is zeer centraal en daardoor uniek gelegen.
INDELING
Begane grond: overdekt entree, ruime hal met meterkast, zwevend toilet met fontein en trappenhuis, een slaapkamer c.q. studeerkamer gelegen aan de voorzijde van de woning, een ruime zitkamer gelegen aan de voorzijde van de woning, een dichte keuken voorzien van inbouwapparatuur (o.a. afzuigkap, 4-pits gaskookplaat, oven) en toegang tot de kelder, een grote bijkeuken met de aansluitingen voor de wasmachine en droger en een deur naar de achtertuin alsmede een zeer royale sfeervolle tuingerichte woonkamer met een 2-tal openslaande deuren die uitkomen op het terras.
Kelder: vanuit de keuken is de kelder te bereiken. De aardig stahoogte kelder heeft 2 vertrekken en is voorzien van de opstelplaats van de CV-ketel.
1e Verdieping: overloop, een slaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning, een ruime slaapkamer gelegen aan de voorzijde voorzien van een dakkapel en een luik naar een bergvliering, een badkamer met een inloopdouche, dubbele wastafel, ligbad en zwevend toilet alsmede de 3e en tevens grootste (ouder) slaapkamer die eveneens voorzien is van een dakkapel.
TUIN
De woning is gelegen op een zeer royaal perceel en is grotendeels gelegen aan de achterzijde van de woning. De aantrekkelijk landschapstuin biedt daardoor veel rust en privacy maar heeft ook mooie doorkijkjes, zicht op een fraaie vijverpartij en veel parkeergelegenheid op eigen terrein. De drone video geeft een mooi beeld van het royale en mooie perceel.
ENERGIELABEL
De woning heeft een energielabel E (geregistreerd 10-01-2023 en geldig tot 05-01-2033).
BIJZONDERHEDEN
* Bouwjaar 1922
* Gemeentelijk monument
* Woonoppervlakte ca. 171 m2
* Overige inpandige ruimte ca. 13 m2
* Inhoud ca. 685 m3
* Perceeloppervlakte 2285 m2
* De woning is in 2002 onder architectuur van Ron Schildknegt een uitbouw gerealiseerd
* In 2002 is het dak geheel vernieuwd en geïsoleerd, incl. alle regenpijpen en dakgoten
* De woning is zeer centraal gelegen nabij o.a. NS-station, uitvalswegen, winkels en wandelbossen
PLATTEGROND
De plattegrond van de woning treft u aan in 2-d op Funda, in het meetrapport dat u kunt opvragen bij ons kantoor of in de brochure die u kunt downloaden.
DRONE
De drone video geeft een zeer mooi beeld van de fraaie en vrije ligging op een royaal perceel
BEZICHTIGING
Wilt u deze woning bezichtigen? Bel of email ons voor het maken van een afspraak.
Toon volledige omschrijving »